click to enable zoom
Hledání...
We didn't find any results
zvětšit mapu
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Filtr
Filtr
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Postupujeme, (Marie Hlavatá, IČ: 735 41 389), plně v souladu s čl. 6, odst. 1, písm. a/ Nařízení evropského parlamentu (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mail, telefon) s nikým nesdílíme a nakládáme s nimi pouze jednorázově a jen po omezenou dobu (maximálně 30 dní), během kterých s Vámi aktivně komunikujeme a vyhledáváme vhodné kanceláře vyhovujícím Vašim požadavkům.

Jedinou výjimkou, kdy může dojít k jednorázovému sdílení Vašich osobních údajů s třetí stranou, je nemožnost splnit Vaše očekávání z našeho výběru nemovitostí / skladů. Abychom totiž plně uspokojili Vaši poptávku a dokázali Vám poskytnout kompletní nabídku komerčních nemovitostí na základě Vámi zaslaných požadavků vyplněných v poptávkovém / kontaktním formuláři, neobejdeme se bez pomoci třetích stran. Jen tak je totiž možné nejlépe pokrýt celou Vámi zvolenou lokalitu a poskytnout Vám úplný výběr. Třetími strany, se kterými můžeme jednorázově sdílet Vaše osobní údaje (jméno, e-mail a telefon) a které Vám díky tomu mohou na přímo zaslat svou nabídku skladů a hal, jsou vždy a pouze prověření majitelé / výhradní zástupci a agenti nabízející / zastupující / vlastnící nemovitosti uvedené na našich webových stránkách.

Naše společnost nevyužívá kontakty / osobní údaje svých klientů pro hromadné rozesílky marketingových ani obchodních sdělení. To platí o nabídkách našich i třetích stran. Pro tyto účely s nikým osobní údaje nesdílíme a v budoucnu to neplánujeme.

Naše služby jsou vždy bez provize a klientům nabízíme spolehlivou spolupráci podpořenou stabilním, 14 letým fungováním na pražském realitním trhu. Po celou dobu našeho fungování dbáme na dodržování legislativy upravující zacházení s osobními údaji poptávajících. Jen tak je totiž možné vybudovat důvěru s našimi klienty a poskytovat jim ten nejlepší servis.

Odesláním Souhlasu v kontaktním a poptávkovém formuláři nám udělujete právo na zpracování osobních údajů dle popsaných procesů a ve smyslu čl. 6, odst. 1, písm. a/ Nařízení evropského parlamentu (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Pokud se kdykoli rozhodnete vzít svůj Souhlas zpět, dejte nám vědět a my Vás ihned vymažeme z dočasné (30 denní) databáze aktuálních poptávajících.

Pokud Vám je méně než 16 let, požádejte prosím svého zákonného zástupce o souhlas se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Marie Hlavatá a kolektiv Sklady & Haly.

 • Rychlá poptávka
  Bez provize | do 30 min.

   Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

  • Filtr

   More Search Options

  Compare Listings